Антхольц: резервісти на підході

Шостий етап Кубка світу з біатлону у Антхольці стартував спринтерською гонкою у жінок.

[adsense_id=”1″]

Даний етап для української збірної є експериментальним, так як основні чоловіча і жіноча збірні участі у змаганнях не беруть у заявку з підготовкою до Олімпійських ігор у Сочі менш ніж за місяць. За відсутності основних українських біатлонних гравців, шанс проявити і показати свою професійну придатність, тренери збірної надали найближчим резервістам команди – Наталії Бурдизі, Інні Супрун, Марії Панфіловій, Ользі Абрамовій, Ірині Варвінець і Яні Бондарь у жінок і Олександру Біланенку, Дмитру Русинову, Артему Тищенку, Руслану Ткаленку і Віталію Кільчицькому у чоловіків.

Відкривала перший змагальний день спринтерська гонка у жінок. За відсутності наших основних біатлоністок, які входять до топ-30 кращих, надії на здобуття високого місця покладали на Наталію Бурдигу. Наталія не підвела і показала пристойний результат, посівши 24-ту сходинку, програвши лідеру одну хвилину і одну секунду. До топ-60 біатлоністок, які приймуть участь у гонці переслідування зуміли кваліфікувалися ще дві наші спортсменки: Інна Супрун з 42-им результатом і програвши лідеру одну хвилину і тридцять шість секунд і Ольга Абрамова, яка на фініші була 55-ою з двохвилинним відставанням від лідера. Найбільшим розчаруванням гонки для нашої збірної став виступ Марії Панфілової, яка посіла 81-шу сходинку. Марія, регулярно виступаючи у змаганнях такого класу цього сезону, не продемонструвала результату якого від неї чекають. Погана стрільба і невисока швидкість роботи ногами привели до майже трихвилинного відставання від лідера. Інші дві біатлоністки Ірина Варвінець і Ольга Абрамова посіли 62-гу і 79-ту позицію відповідно.

А перемогу у гонці здобула біатлоністка з Франції Анес Бескон, яка вперше в своїй кар’єрі здобула такий високий результат. Нарешті у цьому сезоні на подіум піднялася легендарна німкеня Андреа Хенкель, у якої срібна нагорода. А бронза дісталася білорусці Дар’ї Домрачовій, яка набрала блискучу форму. А от лідер загального заліку Кубка світу – Габріела Соукалова етап розпочала дуже і дуже погано. Чеська біатлоністка провалила стрільбу, як і всю гонку, ще й отримала дискваліфікацію за порушення правил техніки безпеки і у гонці переслідуванні участі не братиме.