Через те, що Євген Мураєв написав донос на своїх колишніх соратників в Службу безпеки України, 20 активістам його партії “Наші” заборонили в’їзд на територію Російської Федерації.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила блогер Олена Маркосян.

“Друзі написали, що 20 активістам партії Жені Мураєва «Наші» заборонили в’їзд на територію РФ. А як все добре починалося! Євген сам шукав активні контакти з Москвою, поставив в число першочергових завдань встановлення миру в Україні, а потім раптом щось сталося”, – написала Маркосян.

Вона зазначила, що історія з відходом Мураєва від Рабиновича і надшвидким стартом нового політпроекту “Наші” від початку виглядала непривабливо. При тому що Мураєв не один місяць створював свою політсилу, номінально перебуваючи в партії “За життя”.

“Мураєв планував це давно, діяв активно, але при цьому не йшов з партії «За життя», поки не оперився під її крилом. Або поки не отримав відповідну команду? В мережі пишуть, що правда – друге, і що командує ним Банкова. А у мене вже немає підстав не вірити цьому”, – констатувала авторка.

За її словами, апогеєм політичного підприємництва Мураєва став відкритий заклик до глави СБУ вжити заходів до п’ятої колони і “рук Кремля”.

“Чим він думав, коли сам шукав контакти з Кремлем? Чи тоді можна було шукати, щоб забезпечити собі статус перспективного політика? Все це сумно. Але постраждав від своєї політичної підприємливості не тільки сам Мураєв. Як тепер виявилося, і його соратники з «Наших» – теж. Перебіжчик заплутався, в який бік він біжить – і в результаті завів свою команду в політичне болото, в якому вони всі дружно починають тонути. І з якого, очевидно, їм вже не вибратися”, – підсумувала Олена Маркосян.

Поділитися:
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Leave a Comment