В аеропорту Мюнхена митники показали: українці – європейці

Сьогодні в аеропорту Мюнхена німецькі митники показово попросили українських громадян перейти до віконця «EU», повідомив один із користувачів Фейсбук.

 

[adsense_id=”1″]

«Друг написав повідомлення: прилетів київським рейсом у Німеччину, а на кордоні німецькі митники показово попросили українських громадян перейти до віконця «EU». Здається, вся Європа стоїть з нами на Майдані», – йдеться у його дописі. Він уточнив, що його знайомий летів рейсом Київ-Мюнхен.

Нагадаємо, вчора Варшавський Палац культури і науки був освітлений барвами українського прапора. Рішення про освітлення 42-поверхової споруди національними кольорами України ухвалила мер польської столиці Ганна Ґронкєвіч-Вальц. На своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» вона написала, що в середу від 17:00 до опівночі палац стане синьо-жовтим на знак солідарності з українцями.

Таку акцію солідарності ініціювали варшавські громадські діячі, серед яких є представники української національної меншини в Польщі.

Висота столичного Палацу культури і спорту – 231 метр. У вівторок синьо-жовтими барвами на знак солідарності з Україною освітлювали міський стадіон у Вроцлаві.

warsaw

Джерело: ЗІК

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір