3108

Шановні колеги-блогери і читачі “Українського Інтернету”! Сьогодні, вже традиційно, третій рік підряд, хочу привітати вас з “професійним” святом – Днем Блогу!

 

 

Хто пам’ятає 31 серпня минулого року, той не дасть збрехати, що ми доволі непогано відзначили цю дату. Зокрема, ось тут “Український Інтернет” в особі мене виконав свій “святковий обов’язок”, опублікувавши у пості лінки на 5 малознайомих, але цікавих блогів.

 

Цього року з великим задоволенням роблю те ж саме: знайомлю нечисленних, на жаль, читачів з чимось новеньким – на відзначення Дня Блогу.

 

1. Мандрівки часом – цікаво й популярно про різні історичні події та особистостей. Як випускника історичного факультету, мене така тематика цікавить, може буде цікаво й вам.

 

2. Сайт Михайла Яремківа – персональний сайт художника і викладача худучилища. Подивитись галерею робіт, почитати новини з життя міста Самбір та художнього училища, взнати щось нове зі світу мистецтва – ось що вам пропонує цей ресурс.

 

3. Блогери – піарю цікавий проект, що має прямий стосунок до нас із вами. Участь в розвитку проекту бере наш добрий товариш Тарас “Електрик” Амброз, що для багатьох може бути певним критерієм якості.

 

4. Молодіжний журнал “Підйом!” – молодий проект з різними цікавинками. Ресурс потребує розвитку, тож може й наша згадка йому знадобиться 🙂

 

5. Натхнення “очманілих ручок” – вчителька математики з Тернополя розповідає про власні “ручні” витвори. Цікаво і красиво.

 

Усім згаданим блогам та їх авторам – бажаю успіху в будь-яких проектах. Всіх блогерів – зі святом!

 

Нагадую, що, як і минулого року, кожен з читачів може написати в своєму блозі “святковий” пост, дати лінк на нього у коментарі до цього привітання, і отримати за це “подарунок” – посилання з “Українського Інтернету”. Ось, який вигляд це мало 2011 року.

Пишіть українською!

 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір