Міжнародний форум “Перспективи розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в регіоні СНД і Східної Європи”

Інтернет-новини: 8 грудня цього року у Києві відбудеться Міжнародний спеціалізований форум “Перспективи розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в регіоні СНД і Східної Європи”, повідомляє НКРЗ .

 

Планується участь у форумі керівників адміністрацій зв’язку країн СНД та Східної Європи, представників державних органів та підприємств, операторів зв’язку з різних країн, представників фахових ЗМІ.

 

На форумі будуть обговорені питання створення сучасних інформаційно-комунікаційних систем, проблеми інформаційного суспільства, розвитку інфраструктури національних та міжнародних мереж широкосмугового зв’язку, супутникових систем, надання послуг у галузі зв’зку та інформаційних мереж.

 

Серед запланованих тем доповідей: аналіз сучасних тенденцій розвитку комунікацій СНД і Східної Європи, проблеми та актуальні напрямки розвитку галузі, експертні оцінки ринку телекомунікацій.

 

Форум організовано Торгово-промисловою палатою України за підтримки НКРЗ та Держслужби спецзв’язку та захисту інформації України.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір