Півроку минуло від часу Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, а олімпійські об’єкти вартістю 12 мільярдів доларів уже в руїнах.

Про це свідчать матеріали спеціального розслідування The New York Times.

Те, що деякі олімпійські об’єкти після завершення Ігор не використовуються – звична річ. Але в Ріо масштаби цієї непотрібності просто унікальні, стверджує автор матеріалу Анна Джин Кайзер. Закриті й забарикадовані будівлі, порожні басейни з багном на дні, ями на стоянках і напірозібрані стіни – такий вигляд зараз має олімпійська інфраструктура Ріо.

Штучна водойма для змагань з греблі мала стати після Олімпіади громадським басейном. Проте громадськість доступу до неї немає.

Чиновники обіцяли громадянам купу залишкових вигод, мовляв, місто та й уся країна ще довго матимуть прибутки від спортивної інфраструктури. Але вже наступного дня після від’їзду останнього спортсмена всі обіцянки забулися.

Стадіон Маракана. Відірване покриття, поламані сидіння, звалені купою в технічних приміщеннях. Тут відбувалися церемонії відкриття і закриття Ігор.

Будинки в Олімпійському селищі мали продати під квартири. Поки що продано лише 10%, відтак селище без догляду руйнується.

Телецентр Олімпійських ігор.
Замість громадських басейнів жителі Ріо влаштовують свої власні.

У мерії міста кажуть, що в країні криза, у місті криза, тож зайві витрати заборонили, а для наведення ладу з олімпійськими об’єктами потрібні гроші.

З усього видно, що поки чиновники виконають обіцянки, споруди Олімпіади-2016 розваляться остаточно, підсумовує авторка.

Порожнє Олімпійське селище, закрита стоянка.

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

Leave a Comment