Ще тільки лютий, а півсвіту вже думає про наступний iPhone, який, як очікується, з’явиться восени цього року.

Люди очікують аж три нових моделі модного смартфона: iPhone 7S, iPhone 7s Plus і iPhone 8, пише Хейлі Цукуяма у www.washingtonpost.com. Щоправда, ніхто достеменно не знає, чи нові моделі називатимуться саме так. ось вам перша чутка: iPhone 8 на честь 10-ї річниці смартфона називатиметься iPhone X.

І саме до цієї найостаннішої моделі прикуто найбільшу увагу, і саме щодо неї – нійбільше пліток і очікувань.

Подейкують, що: найдорожча версія iPhone матиме OLED (Organic Light Emitting Diode) екран, а не LCD. Для споживача найбільша користь від цього – вища якість зображення. OLED-екран характеризується яскравими кольорами й глибоким зображенням. Чому цього очікують? Бо всі конкуренти Apple – і Samsung, і LG, і Google з Motorola – вже випустили телефони з такими екранами. А Apple – ще ні, тож шанси дуже високі.

Аналітики також вважають, що буде використано вигнутий екран, подібний до того Samsung Galaxy Edge. Зрештою, саме Samsung постачає дисплеї для Apple. Дисплей, загнутий за край телефону, дає більшу площу екрану – це перевага для перегляду візуального контенту. Окрім цього, були відомості, що телефон матиме «віртуальну кнопку» замість фізичної кнопки «додому».

І головна чутка: новий iPhone буде дуже дорогий. Ідеться про суму більше $1000. І це фантазії: заряджена версія iPhone 7 Plus вже коштує $969. Але це психологічна межа, яку не всі зможуть переступити.

Чому так дорого? А все через той самий OLED-екран. Виробництво таких дисплеїв досить складне й витратне. І питання полягає в тому, чи буде достатньо нової якості OLED-екрану, щоб змусити людей платити більше.

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Поділитися:
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Leave a Comment